новини

💪 Перемога у дошкільному освітньому закладі №30 в Оболонському районі

 

⚡️Завдяки спільним діям небайдужих батьків, діти яких відвідують дошкільний навчальний заклад №30, народного депутата України Андрій Білецький, активістів Національний Корпус (Громадська приймальня народного депутата України Андрія Білецького) та Оболонської адміністрації нарешті розірвано договір оренди з ПП «Матусина Школа», яка нав`язувала батькам додаткові платні послуги у дитячому садку.

😔Через те, що деякі батьки відмовляли від таких «додаткових» послуг, на дітей здійснювався психологічний тиск з боку працівників закладу та «булінг» зі сторони вихованців. Окрім цього, ніяких звітів про витрачені кошти батьків адміністрація приватного підприємства жодного разу не надавала. 😡

📝За даним порушенням за ініціативою Андрія Білецького разом з адміністрацією Оболонського району було проведено комісійне обстеження дитячого закладу для виявлення всіх порушень та подальших їх усунень. До складу комісії увійшли працівники управління освіти Оболонського району та помічники Андрія Білецького.

За фактом виявлених порушень, адміністрація Управління освіти району прийняла рішення розірвати договір з ПП «Матусина Школа». У грудні 2018 р. юристами Управління освіти та Оболонської РДА було підготовлено та підписано всі відповідні документи для цього.

15 січня 2019 року було проведено загальні збори батьків, діти яких відвідують дошкільний навчальний заклад №30, під час яких було визначено відповіді на всі запитання батьків, які їх турбують щодо подальшої організації додаткового харчування дітей, додаткових занять з іноземних мов та інших заходів в садочку.

 

 

👩‍🦰🧔Тепер, нарешті, батьки разом з адміністрацією садка зможуть самі вирішувати, куди витрачати кошти у групах та що краще купувати для дозвілля і розвитку їх дітей.

—-
☀️Від всієї команди Національного Корпусу вітаємо батьків з перемогою!

📨Нагадуємо, залишити звернення до народного депутата України Андрія Білецького можна онлайн на нашому сайті: biletsky.kiev.ua , або за тел.: (044) 221-28-20