новини

Щодо ситуації по вул. Дубровицька, 5

🔸Вчора активісти Національного Корпусу (громадської приймальні А. Білецького) були присутні за вищезазначеною адресою, де проти розширення гаражного кооперативу виступають місцеві жителі.

 

🔸Справа у тому, що Рішенням Київради про передачу автокооперативу по експлуатації та обслуговування гаражів «КРИШТАЛЬ-АВТО» земельної ділянки для експлуатації та обслуговування існуючих гаражів по вул. Автозаводській, 69 в Оболонському районі м. Києві було затверджено передачу земельної ділянки розміром 0,5528 га по вищезазначеній адресі із земель комунальної власності територіальної громади м. Києва.

 

🔸Місцевих жителів Київрада звичайно, не запитала про згоду передачі земель до кооперативу, не проводили опитування та не врахували думку мешканців. Мешканці по вул. Дубровицька, 5 побоюються, що одного ранку прокинуться і на своїй зеленій прибудинковій території побачать гаражі замість дерев. Мешканці вимагають проведення громадських слухань щодо цієї ситуації та знайти шлях для вирішення цієї ситуації.

 

Нет описания фото.

 

🔸Ознайомившись із ситуацією, Громадська Рада Оболонського району, до складу якої входять представники Національного Корпусу, ініціює проведення громадських слухань щодо цієї проблеми.

 

📌 Нагадуємо, що кожен громадянин може звернутися до нас за адресою: вул. Зої Гайдай, 9/8 (приймальня Національного Корпусу)

📞 Тел.: (044) 221-28-20

📧E-mail: pryjmalnja.biletskogo@gmail.com

🌐Наш офіційний сайт: https://biletsky.kiev.ua