новини

Штаб спротиву капітуляції вимагає зустрічі з президентом Зеленським та гарантій виконання своїх вимог

Сьогодні, 25 жовтня, у Києві та всіх обласних центрах України відбулась акція протесту «Ні капітуляції. Час діяти» (https://youtu.be/Y1vRhULjHWU), ініційована Національним Корпусом. Сотні учасників всеукраїнської мирної акції зібрались під стінами облдержадміністрацій у Києві, Львові, Запоріжжі, Дніпрі, Кропивницькому, Одесі, Черкасах, Сєвєродонецьку, Харкові, Вінниці, Чернігові, Херсоні, Сумах, Миколаєві, Конотопі та інших містах.

Мітингувальники виступають проти сценарію, який передбачає реалізація «формули Штайнмаєра», вони запустили в небо світлові ракети й тримали банери із написами: «Вимоги нації – ні капітуляції», «Зеленський, дай гарантії», «Ветерани проти здачі позицій».

«Раніше ми дали президенту Зеленському 10 днів для того, щоб він відреагував на наші вимоги. Сьогодні ми зібрались під стінами облдержадміністрацій, щоб через голів ОДА передати наші вимоги президенту. Щоб він нарешті почув, що попри втому від війни українці не хочуть закінчувати війну відведенням військ», – сказав під час мітингу під стінами Київської ОДА представник Нацкорпусу Київщини Олекса Бик.

У Штабі спротиву капітуляції наполягають на зустрічі з президентом Зеленським, який має гарантувати представникам Штабу недопущення відведення українських військ від лінії розмежування, амністії терористам і впровадження будь-яких антиконституційних особливих статусів окупованих територій, а також неможливість проведення виборів в ОРДЛО до встановлення контролю України на всій території Донбасу.

Відповідні вимоги представники Штабів вручили головам облдержадміністрацій з тим, щоб передати їх президенту Зеленському.

#Нацкорпус #Ні_Капітуляції