новини

Черговий скандал з ремонтом дитячого садка в Оболонському районі столиці


До народного депутата України Андрій Білецький звернулись батьки дітей, які відвідують школу-дитячий садок №637 «Ластівка», що знаходится на Оболоні.

 

🔹Справа в тому, що у цьому році, з 1 червня розпочалися ремонтні роботи, протягом яких було частково знято дах та проведено утеплення стін будівлі, але станом на сьогоднішній час, ремонт в садочку не завершено. Хоча, з тендерної документації та відповідних закупівель, він повинен був закінчитись ще 31 серпня 2018 року.

 

🔹 Як наслідок, діти вимушені відвідувати інші дитячі садки, через що групи дуже перевантажені, деякі малюки сплять по двоє в одному ліжку. Окрім цього, через те, що роботу не завершено, до приміщення потрапляє вода під час дощу, на стінах з`явився грибок.

 

🏗️ Ремонтні роботи повинні були відбуватися за рахунок коштів співфінансування за рахунок економічного і соціального розвитку м. Києва на 2018-2020 рр. та Державного фонду регіонального розвитку, а саме: реконструкція школи-дитячого садка «Ластівка» за рахунок коштів бюджету м. Києва 11 689, 0 тис. грн. та за рахунок державного бюджету (спеціальний фонд ДФРР) 13 964, 5 тис. грн.

 

🔹 Наразі, фінансування об`єкту за рахунок бюджетних коштів м. Києва проведено, але зі спеціального фонду ДФРР кошти в обсязі 13 964, 5 тис грн. до цього часу не надходили. Саме відсутність фінансування зі спеціального фонду, призвело до зриву навчального процесу у зазначеному навчальному закладі.

 

🏚️ Окрім цього, демонтажні роботи існуючого покриття та встановлення нового покриття проведено лише на 30%, не завершені роботи з модернізації внутрішніх інженерних мереж та вентиляції. Через відсутність фінансування, роботи по об`єкту призупинені, що призведе до руйнування існуючого оздоблення приміщень, неможливість проведення опалення будівлі у зимовий період.

 

📝 З цього приводу Голові КМДА Кличку В.В. було направлено депутатське звернення від народного депутата України Андрія Білецького з проханням розглянути питання дофінансування з метою завершення реконструкції будівель школи-дитячого садка «Ластівка» у найкоротші строки.

 

Громадська приймальня народного депутата України Андрія Білецького 📲(044) 221-28-20

 

#Андрій_Білецький #Національний_Корпус#Оболонь #Оболонський_район #садок #освіта#Тендер #КМДА #prozorro