новини

Тиск на перлину Азовського Руху — «Козацький Дім»! Максимальний розголос!

22 жовтня Андрій Білецький викрив корупційну схему розкрадання бюджетних грошей в особливо великих розмірах (https://goo.gl/NBRF8j), яка була запроваджена наказом за підписом керівництва Фонду держмайна України.

 

 

😠 Проте у відповідь, наступного дня, чиновники не почали шукати винних, а просто вирішили «спустити собак» на «Козацький Дім» — місце, яке має символічне значення для всього Азовського Руху.

 

 

 

Андрій Білецький у Facebook:

22 жовтня на сторінці я опублікував своє депутатське звернення до прем’єр-міністра https://facebook.com/BiletskyAndriy/posts/320896465388555. Поряд зі зверненням я коротко описав ситуацію: завдяки зверненням громадян вдалося виявити цинічну схему розкрадання бюджетних грошей в особливо великих розмірах.

 

 

Ця схема діє з липня цього року, причому запроваджена вона була наказом за підписом керівництва Фонду держмайна України (ФДМУ). Коротко нагадаю суть цієї схеми: будь-яке звернення до державного реєстру під час оцінки нерухомого майна (процедура обов’язкова при договорах купівлі-продажу, застави, дарування тощо) відтепер потребує додаткової оплати.

 

 

Раніше така операція оплачувалася символічно, а в деяких випадках була навіть безкоштовною. В цілому процес оформлення оцінки нерухомості став для громадян дорожчим приблизно на 1000-1500 грн. Навіть у нинішні складні часи подібний драконівський спосіб наповнення бюджету є неоднозначним. Але суть цієї оборутки в тому-то й полягала, що вона не мала ніякого відношення до доходів державного бюджету. З липня 2018 року для звернення до державних реєстрів громадяни платили нікому не відомій приватній фірмі з реєстрацією керівника у м.Донецьк.

 

 

За 10 днів такої роботи цей «підприємець» заробив понад 5 000 000 грн, по суті оподатковуючи українців в обхід держбюджету. За рік такий прибуток має перевищити 1 000 000 000 грн. Наступного дня, наче реакція на пост, наказом ФДМУ створюється міжвідомча робоча група у складі трьох представників цього Фонду, двох аудиторів Держаудиту України, двох ревізорів Держаудиту столичної ДФС і по одному представнику від МінОборони, КМДА і відділу протидії організованим злочинним угрупуванням у бюджетній сфері столичної ДФС.

 

 

24 жовтня о 12:00 ця робоча група з’являється в «Козацькому Домі». Нагадаю, що ця будівля має символічне значення для всього Азовського руху. Тут був форпост Революційного Майдану, перший мобілізаційний центр батальйону «Азов», а зараз – патріотичний хаб з громадським літературним клубом, бібліотекою, спортзалом, приміщенням Ветеранського братерства і т.п.

 

 

Те, що ФДМУ з просто нереальною для держапарату швидкістю (фактично за одну добу) не тільки утворило міжвідомчу ревізійну групу, а одразу ж спрямувало її для пошуку розкрадачів держбюджету саме в «Козацький Дім» багато про що говорить. Фонд держмайна шукає у патріотичному хабі якісь уявні, неіснуючі порушення в той час, як наказом цієї структури приватна фірма збирає мільйони «приватних податків» з простих громадян. Це театр абсурду? Чи можливо головні розкрадачі держбюджету знаходяться так високо, що їм доступне «ручне» управління державними відомствами?

 

Ймовірно, своїм постом я не просто викрив корупційну схему. Очевидно, що викрито злочин, за яким стоять найвищі посадовці – люди, прямо відповідальні за долю цієї держави. І я зроблю все, щоб відповідальність їх не минула.