новини

Розірвання економічних зв’язків з РФ – питання існування України

 

🤔 Воєнний стан ввели, а з Росією співпрацю не припиняємо.

Чому ж на 5 рік російсько-української війни Україна

прямо чи опосередковано продовжує вести бізнес з окупантом, тим самим зберігаючи залежність та вразливість держави з боку агресивного сусіда? 😡

⚠️ Наведемо декілька прикладів співпраці України з РФ, які становлять загрозу для безпеки країни:👇

1️⃣ Київський метрополітен – стратегічний об’єкт подвійного призначення. У мирний час – це транспортний засіб, у воєнний – бомбосховище для всього цивільного населення. Де-юре, київський метрополітен є власністю компаній «Київметропроект» та «Київметробуд», що належать Валерію Абрамсону та Сергію Кияшку – російським бізнесменам, які тісно пов’язані з Кремлем. Саме компанія Кияшка виграла тендер на будівництво станцій метро на Виноградар. Влада і СБУ закривають на це очі.
Тим часом, ворог через своїх представників в Україні отримує доступ до проектної документації метрополітену – важливого стратегічного об’єкту столиці.

 

2️⃣ «Сбербанк», економічна військова одиниця РФ, що досі функціонує в Україні. Не забувайте також про борги, які винні українські підприємства банку ворога, та виведений український капітал через цей банк в Російську Федерацію.

3️⃣ Заправки «Glusco», які підконтрольні Віктору Медведчуку, куму Путіна. Під гаслом «Створюємо кращу реальність для вас» агресор намагається створити сприятливий імідж серед українських автомобілістів.

⚡️ Це лише декілька прикладів, які лежать на поверхні, перелік яких можна продовжувати і продовжувати. Війна з РФ триває, в Україні почав діяти воєнний стан, натомість Росія не лише не втрачає контроль над стратегічними та інфраструктурними об’єкти нашої країни, але продовжує його зміцнювати і поширювати. Це шокує і обурює, це не неможливо осмислити з точки зору здорового глузду.

‼️Якщо влада продовжуватиме дбати лише про власне збагачення всупереч інтересам держави, – рано чи пізно приведе країну до поразки у війні з РФ.

🇺🇦 Національний Корпус: Вимагаємо розірвання бізнес-зв’язків з Росією задля збереження країни! 👊