новини

Проведення тендерних закупівель у Дніпровському районі Києва

На засіданні Громадської ради при Дніпровській РДА, яке відбулося 28.05 2020 р., було винесено на розгляд питання щодо стану проведення капітальних ремонтів у будинках. Мешканці району неодноразово зверталися до представників громадської приймальні Андрія Білецького щодо проблематики проведення ремонтних робіт.

На сьогоднішній день, незважаючи на Розпорядження #129 по Дніпровській районній в м. Києві державній адміністрації» від 12.02.2020 р.»Про капітальний ремонт об’єктів, що фінансуються в 2020 році за рахунок бюджетних коштів», значна кількість ремонтні роботи так і не розпочалися.

Це відбувається з різних причин, як об’єктивних (тривалий карантин, пов’язаний з пандемією COVID-19), так, часто і суб’єктивних, коли деякі чиновники вважають карантин причиною для «канікул» в процесі проведення тендерів та укладення договорів на проведення ремонтних робіт?

Саме тому членами Громадської ради при Дніпровській РДА, було ініційовано звернення до Дніпровської районної державної адміністрації щодо стану проведення тендерних процедур та укладення договорів з компаніями по виконанню робіт з капітального ремонту в районі, які фінансуються з бюджету. Про перебіг виконання запиту та про проблеми, які виникають, будемо інформувати мешканців району.