новини

Перевірка автовокзалів у Харкові

📍Активісти громадської приймальні А. Білецького спільно з Ветеранським Братерством продовжують перевірки проблемних автовокзалів та боротьбу з порушенням прав ветеранів у безкоштовному проїзді згідно закону.

 

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, небо, шляпа, на улице и часть тела крупным планом         На изображении может находиться: один или несколько человек, текст «льна»

 

👉9 лютого ми завітали на «Автостанцію 3» (Кінний ринок). На цій автостанції на деякі напрями не продають квитки ветеранам та іншим пільговикам. За фактом відмови продажу квитків була викликана поліція і складено декілька заяв, відкриті ЄРДР.

 

🤬На сьогодні ми маємо злочинну змову:
«Автостанція 3» з перевізником ФОП Кухлєєв О.В, які порушують закон опираючись на незаконне рішення Зміївської районної державної адміністрації (воно не має жодного відношення до пільговиків, громади інших населенних пунктів і не може обмежувати права надані законом України «про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», який має вищу юридичну силу).

 

✍️Днями, Мінветеранів направить лист на цей автовокзал з роз‘ясненням! Також плануємо зустріч з перевізником та головою Зміївської РДА. В процеси включені радник міського голови та радник голови ХОДА з питань ветеранів Данило Положухно та Сергій Густілін, Поліція Харківської області, Міністерство ветеранів.

 

📲 Якщо порушуються Ваші права — дзвоніть нам за телефоном: (094) 141-85-95