новини

 Парламенський комітет підтримав два важливих законопроекти від Нацкорпусу

👇🏻 19 грудня комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин підтримав 2 важливі законопроекти.

☑️ У першому читанні було підтримано проект Закону «Про правовий статус і соціальні гарантії осіб, які незаконно позбавлені волі, заручники, або засуджені на тимчасово окупованих територіях України та за її межами» №8205, співаторами якого є Андрій Білецький та Олег Петренко. Комітет рекомендував прийняти його за основу та створити робочу групу для доопрацювання його до другого читання, оскільки це питання і так вже давно потребує належного вирішення.

☑️І найважливіше! Нарешті узгоджено редакцію до другого читання нашого законопроекту №3433 щодо правового статусу іноземців та осіб без громадянства, які брали участь у захисті територіальної цілісності та недоторканності України. Зокрема, було відхилено правки, які змушували іноземців та осіб без громадянства прожити ще три роки за посвідкою, перш ніж мати змогу отримати громадянство. Комітет же рекомендував прийняти його в цілому. Останні редакційні приготування і вже найближчим часом очікуємо його розгляду.