новини

Новорічний подарунок для малечі дитячого садка «Ластівка» — в закладі нарешті завершать ремонтні роботи!

💪🏻 Завдяки спільним діям народного депутата України Андрій Білецький та небайдужих батьків, діти яких відвідують вищезазначений заклад — дитячий садок нарешті буде відремонтовано! З міського бюджету Києва було виділено кошти на завершення ремонту у школі-дитячому садку «Ластівка», що знаходиться в Оболонському районі на Оболонському просп. 32А.

📑 Сьогодні відбулась перша робоча зустріч щодо початку ремонтних робіт у закладі, де були присутні помічники Андрія Білецького та юрист Громадська приймальня народного депутата України Андрія Білецького, адміністрація школи-дитячого садка «Ластівка», керівник управління реалізації проектів КП «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва (КП «ГВП») Воскобойнік В.В. та керівництво субпідрядника ГВМ «Інжинірінг». На зустрічі було обговорено майбутні ремонтні роботи та встановлено строки їх виконання.
Сподіваємось, що наразі вже нічого не буде заважати, тому, щоб діти мали змогу відвідувати свій садок!

✔️ Вся команда Андрія Білецького продовжує тримати це питання під особливим контролем, поки остаточно не будуть завершено всі ремонтні роботи у закладі.

📞 (044) 221-28-20 Громадська приймальня народного депутата України Андрія Білецького

— — — — —

◽️ Нагадаємо, що до народного депутата України Андрія Білецького у жовтні звернулись батьки дітей, які відвідують школу-дитячий садок №637 «Ластівка», що знаходится на Оболоні. Зі скаргою на те, що у цьому році, з 1 червня розпочалися ремонтні роботи, протягом яких було частково знято дах та проведено утеплення стін будівлі, але станом жовтень ремонт в садочку не було завершено. Хоча, з тендерної документації та відповідних закупівель, він повинен був закінчитись ще 31 серпня 2018 року.

◽️Через що діти вимушені відвідувати інші дитячі садки, у яких групи дуже перевантажені, деякі малюки сплять по двоє в одному ліжку.

📝 З цього приводу Голові КМДА Кличку В.В. було направлено депутатське звернення від народного депутата України Андрія Білецького з проханням розглянути питання дофінансування з метою завершення термомодернізацію (реконструкції) будівель школи-дитячого садка «Ластівка» у найкоротші строки. У своїй відповіді на депутатське звернення, Голова КМДА відповів що опрацює можливість виділення найближчим часом кошти бюджету міста Києва на термомодернізацію школи-дитячого садка «Ластівка».

◽️І вже 13.11.2018 року на засідані Постійної Комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, затверджено Пропозиції щодо корегування Переліку обєктів будівництва (реконструкції), які передбачається фінансувати в 2018 рокі за рахунок бюджетних коштів, у складі Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2018-2020 роки. У вказані пропозиції включено питання дофінансування проекту термомодернізації школи-дитячого садочка «Ластівка» (просп. Оболонський, 32-А).