новини

«Не поборемо корупцію – втратимо Україну»: мітинг проти розкрадання армії пройшов у Києві

▫️Понад десять тисяч українців зібрались 23 березня на Майдані, щоб висловити протест проти корупції у сфері оборони. Учасники всеукраїнської акції вимагали від влади покарати «свинарчуків», які збагачуються, займаючись махінаціями й розкраданням військового бюджету.

▫️Участь у мітингу в центрі Києва взяли матері та батьки загиблих у російсько-українській війні бійців, ветерани АТО, які були тяжко поранені на фронті з «Айдару», «Донбасу» й «Азову». Вони висловлювали обурення з приводу того, що відбувається в країні, зокрема й стосовно корупції у сфері оборони.

▫️Учасники масової акції вкотре пішли до Адміністрації президента, щоб знову достукатись до влади. Лише матерям загиблих воїнів після обшуку дозволили підійти на поріг АП й передати звернення.

▫️Лідер Національного Корпусу Андрій Білецький (https://t.me/BiletskyAndriy) під час акції сказав про те, що за місяць влада не зробила нічого для покарання корупціонерів у військовій сфері, і заявив про зміну тактики боротьби з режимом мародерів.

▫️»Будемо виходити в поле, боротись із незаконними агітаційними сітками, фальсифікаціями виборів, які робляться на гроші, в тому числі вкрадені на крові солдатів», — повідомив він.

🎦 Як все було – дивіться у відео: