новини

Національний Корпус Київ підтримав підприємця Як виявилося, в Україні всі рівні перед законом, але дехто рівніший. Це чудово видно на тлі карантинних обмежень: коли одні підприємці чемно дотримуються карантину,а інших це не стосується і їхня діяльність залишається позамежами уваги правоохоронців. За останній місяць такі скандали, як ресторан Тищенка, «Епіцентр» Гереги та інші менш значні порушення привернули до себе увагу громадськості. І нещодавно люди від слів перейшли до дій.

⭕️ Більше деталей у відео:


13 травня під стінами Кабінету міністрів відбулася акція малих і середніх підприємців-перевізників. Ми також долучились до акції. Підприємці вимагали негайного відкриття міжміських сполучень та компенсацію карантинних збитків з боку держави.

 

Серед спікерів заходу був Сергій Тамарін. Він зазначив:

«Усі ми пам’ятаємо, що обіцяв діючий президент під час своєї передвиборчої кампанії. Що ми подолаємо епоху бідності. Що свинарчуки будуть посаджені. Що нарешті буде один для всіх закон.
Пройшов рік після знаменитих дебатів на стадіоні. Тепер ми, громадяни України, стоїмо під стінами Кабміну, і задаємо нашим міністрам те ж саме питання, які були актуальні і тоді. Де посадки? Де рівні умови для всіх?…»

🔥Ми висловлюємо готовність активно підтримати підприємців так само, як у свій час підтримали фермерів. Корупційні схеми владної верхівки під час карантину — така ж ганьба, як крадіжки на армії попереднього «гаранта». Ми будемо захищати кожного чесного бізнесмена та вимагати встановлення справедливості.