новини

Лідер Нацкорпусу Андрій Білецький не братиме участі у президентських виборах

👉🏻 Про це він заявив сьогодні, 25 січня, виступаючи на ІІІ Всеукраїнському з’їзді політичної партії «Національний Корпус».

🔹«Я відмовляюсь брати участь у цьому фарсі. Коли все поставлено з ніг на голову, коли клоуни йдуть в політику, а політики давно перетворились на клоунів. Коли головні благодійники армії розкрадають військовий бюджет і наживаються на солдатах, а реальні ветерани десятками тисяч сидять у тюрмах, в такий час займатись втішанням власного его — це абсурд», — переконаний Білецький.

🔸За словами лідера НК, в цей час краще зайнятись реальними справами, замість втішання власного самолюбства. Кошти, які могли б бути витрачені на президентську кампанію, підуть на розвиток молоді, руху та армію.

🔹«Через 66 днів в Україні стартує перший тур українських виборів. Знаєте, від нас багато хто очікував, що ми візьмемо десяток мільйонів доларів у заможного дядька, який представить нас як потужний людський силовий ресурс. Вбухаємо їх в рекламу, в бігборди і так далі, отримаємо свої відсотки і щасливі спокійно розійдемось додому. У багатьох був такий розрахунок. У більшості політичних аналітиків і так далі», — зауважив він.

🔸Натомість, Андрій Білецький наголосив на тому, що Національний Корпус має амбітну мету — сформувати власну фракцію у Верховній Раді в результаті майбутніх парламентських виборів.

🔹«Ми збираємось отримати величезну фракцію в 2019 в українському парламенті. Які завдання повинна ставити перед собою ця фракція? Насамперед, вона повинна бути заслоном, так я к в 2014 році блокпости завадили розповсюдженню зарази сепаратизму по всій країні. Фракція Національного Корпусу повинна бути блокпостом проти продажу країни в парламенті. Вона повинна виховати кадровий резерви національного уряду, а цей час обов’язково прийде. Сьогодні – контроль над владою, для того щоб завтра самим стати владою. Це завдання парламентської фракції. І третє, вона безумовно дає можливість втілити наші плани в реальні дії. Тому у нас немає жодного іншого варіанту, як йти вперед, рухатись і перемагати в цьому напрямку», — підкреслив лідер Національного Корпусу.

🇺🇦 Національний Корпус: Сила, що змінює країну! 👊🏻