новини

Контроль за дотриманням карантинних умов в Оболонському районі

22 червня 2020 року було проведено дві групи контролю за дотриманням карантинних умов на підприємствах торгівлі, ресторанного господарства, побутового обслуговування, ринкової мережі здійснили перевірку та контроль за дотриманням карантинних вимог суб’єктами, які здійснюють господарську діяльність на території Оболонського району.

Під час рейду було перевірено 20 суб’єктів господарювання, серед яких: аптека, фінансова установа, продовольчі та непродовольчі магазини, ринок, заклад громадського харчування. На підставі виявлених порушень було складено шість адміністративних протоколів за ст. 44-3 КУпАП.

До складу груп входили активісти Національного Корпусу, що входять до складу Громадської Ради при Оболонській РДА, представники відділу торгівлі та споживчого ринку та відділу контролю за благоустроєм та збереження природного середовища Оболонської райдержадміністрації, Головного управління Держпродспоживслужби в місті Києві, Головного управління Національної поліції в місті Києві та КП «Муніципальна охорона».