новини

Комісійне обстеження будинку по бульв. Лесі Українки, 13

Активісти громадської приймальні А. Білецького, які входять до складу громадської ради при Печерській РДА, взяли участь у комісії за адресою бульв. Лесі Українки, 13.

Мешканці будинку, вже не перший рік, намагаються в законний спосіб вирішити безліч проблем, пов’язаних з підприємцями, які в їх будинку, викупивши квартири на першому поверсі, організували свій бізнес. У мешканців будинку ніхто не питав згоди на перепланування (в багатьох випадках незаконне), руйнування стін, облаштування незаконних вхідних груп, руйнування зелених зон.

Але на цьому, їх проблеми не закінчились. До постійного галасу, паління біля вікон і безлічі інших проблем, додалася крадіжка тепла, яка відображається лише в платіжках мешканців. Для з’ясування ситуації, горе дільці, навіть не пускають мешканців та представників відповідних служб, у викуплений підвал, де можна побачити їхню крадіжку. Та думаю наполегливість і небайдужість мешканців, все ж дадуть позитивний результат та відновлення законності. І ми їх в цьому підтримаємо.

 

Нет описания фото.

Нет описания фото.

 

На изображении может находиться: на улице