новини

Комісійне обстеження будинку за адресою: просп. Героїв Сталінграда, 27А

🧐15 січня за адресою: просп. Героїв Сталінграда, 27А пройшло комісійне обстеження будинку у складі заступника директора та інженера технічного відділу КП «Керуюча компанія Оболонського району», адміністрації ЖЕД-502, представниками громадської приймальні А. Білецького та мешканців будинку.

▫️В ході обстеження було встановлено, що електрощитова у 2 під`їзді потребує капітального ремонту внаслідок пожежі, інженерні системи потребують заміни та сходові клітини під`їздів потребують капремонту.

▫️Окрім цього, представникам МП «Промкомплекс» потрібно буде провести позапланове технічне обстеження ліфтового обладнання та перевірити роботу диспечерського зв`язку в будинку, а також спеціалісти КП «Керуюча компанія Оболонського району» проведуть обстеження покрівлі над квартирами верхнього поверху на факт пошкодження та протікання покрівлі.

📝На комісії було визначено, що мешканці нададуть свої пропозиції щодо переліку необхідних робіт на поточний ремонт у 2019 році, а також Керуюча компанія Оболонського району включить будинок у перелік на проведення капітального ремонту частково у цьому та наступному році.