новини

З приводу ситуації у Пущі-Водиці Оболонського району за адресою: вул. Цісик Квітки (Гарматника) 34, 36.

 

✍️До громадської приймальні народного депутата України Андрій Білецький надійшло звернення щодо вирубки дерев та початку будівельних робіт у Пущі-Водиці за адресою: вул. Цісик Квітки (Гарматника) 34, 36.

На данном изображении может находиться: 1 человек, стоит и на улице

🚗 30 січня активісти Національного Корпусу виїхали у Пущу-Водицю щоб з`ясувати всі деталі про цю ситуацію. На місці було отримано копії документів, які надав забудовник. Наразі їх вивчає юридичний відділ громадської приймальні А. Білецького, серед тих документів зазначено, що до вирубки підлягає лише 1 дерево. Документів на зруб інших дерев не було.

 

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят и на улице

 

👊Сьогодні, 1 лютого ми знову знаходимось на місці вже з помічником юриста громадської приймальні А. Білецького та представниками громади Оболоні для ознайомлення з іншими документами та з`ясувати на якій підставі було знищено здорові вікові дуби та сосни. Представники підрядної організації сьогодні також не змогли надати дозвільних документів на зруб дерев, але як і очікувалось — запевняли, що «все є в головному офісі». На місце було викликано поліцію для фіксації порушень.

На данном изображении может находиться: дерево, на улице и природа

😡Зазначимо, на сайті Київміськбуд з`явилась інформація про продаж квартир у новому ЖК, який і планується побудувати саме на цьому місці.

Далі буде…

——
📞 (044) 221-28-20 Громадська приймальня народного депутата України Андрія Білецького