новини

Зустріч з батьками дітей, які відвідують допоміжну школу інтернат №16 у Святошинському районі


До громадської приймальні А. Білецького звернулись батьки дітей, які відвідують Допоміжну школу інтернат №16 (Святошинський р-н м. Києва) з проханням допомогти у вирішенні проблеми з встановленням пандусу для маломобільних груп населення, який після капітального ремонту підземного пішохідного переходу буде розміщеним на території школи-інтернату.

                         

Батьки схвильовані, тому що внаслідок проведення таких робіт займається значна територія зеленої зони школи, на якій у вільний час організовується дозвілля дітей. Окрім цього, через будівництво такого пандусу на території школи буде розміщуватися спеціалізована техніка для проведення відповідних робіт. Батьки виступають з проханням розмістити пандус підземного переходу з вихідом на пішохідний тротуар та не займати територію школи інтернату.

                   

Юристами приймальні А. Білецького буде направлено звернення до відповідальних органів з метою отримання проектної документації щодо проведення капітального ремонту підземного переходу з облаштуванням пандусу на пл. Героїв Бресту у Святошинському районі з метою врегулювання даного питання.