новини

Депутат «Слуги народу» з антиукраїнськими меседжами на росТБ: куди дивиться СБУ?

22 жовтня народний депутат від партії “Слуга народу” Євген Шевченко взяв участь в одній з найбільш антиукраїнських за своїм змістом передач “Большая игра” на російському Першому каналі. Про безглуздість та небезпеку такого кроку свідчить те, що росіяни отримали від Шевченка бажану для них картинку: він підтвердив нав’язану російськими ЗМІ у світовому інформпросторі тенденційну думку про панування в Україні крайнього радикалізму, що провокується діяльністю українських націоналістичних організацій.

З огляду на упередженість таких дій “Слуг народу” стосовно тих, хто перебуває у перших рядах захисників державності України від російського агресора, Національний Корпус не міг залишитися осторонь цієї провокації й ганебних звинувачень на адресу українських націоналістів.

Насамперед, хочемо нагадати пану Шевченку, що якби не націоналісти, то Путін вже б давно змусив чинну владу підписати необхідні йому документи для капітуляції України. Основною перешкодою цьому стали ініційовані націоналістами акції протесту “Ні капітуляції”, які розбудили суспільство і не дали можливості реалізувати чергову багатоходову комбінацію Путіна. Зауважимо, що майже так само, тільки завдяки гучному обуренню українських ЗМІ у 2003 році вдалось зупинити спорудження Росією дамби в Керченській протоці від Таманського півострова до острова Тузла.

Про політичну безграмотність Шевченка і йому подібних персон у Верховній Раді, а імовірніше – відверту неповагу до всього українського, свідчить те, що останні звинувачують націоналістів у виникненні мовних і культурних розбіжностей в суспільстві. І якби слуга народу Шевченко хоч трішки вивчив відповідне питання, то побачив, що головним ініціатором зародження відповідної проблеми в Україні була РФ. Протягом всього часу існування української державності Кремль намагається розділити українське суспільство за мовною ознакою та переконати в родинних стосунках російського та українського народів. І якщо це так, то чому «братня» Росія подібно гітлерівській Німеччині напала на Україну, окупувала Крим та частину Донецької й Луганської областей, вбиває та ув’язнює українських громадян?

Сподіваємось, що оцінку дій народного депутата Шевченка дадуть відповідні правоохоронні органи та керівництво партії “Слуга народу”.