новини

Гаряче водопостачання в Оболонському районі

Спеціалістами громадської приймальні А. Білецького були вирішені звернення громадян щодо відсутності гарячого водопостачання за адресами: просп. Героїв Сталінграду, 16В, Оболонський 16Є та одне звернення щодо опломбування лічильника гарячої води.

У зверненнях, де відсутня гаряча вода, або там, де замість гарячої йде холодна, найчастіша проблема — перепланування системи водопостачання сусідами інших квартир. Через що відбувається розбалансування системи, та, як наслідок, для коректної циркуляції води не вистачає тиску.

До перепланування відноситься встановлення бойлеру з іншим діаметром труб, зняття рушникосушарки, або заміна рушникосушарки іншого діаметру, встановлення батарей з більшою кількістю секцій, тощо.

Все це негативно впливає на циркуляцію гарячої води, через що мешканці верхніх поверхів будинку залишаються без гарячої води. І досить часто, коли виявляється такі проблеми, власникам квартир де було здійснено перепланування, доводиться повертати все на свої місця та проводити заміну труб на ті, які передбачено за проектом будинкової системи.

Тож, перед тим, як провести ремонтні сантехнічні роботи у квартирі, порадьтеся з адміністрацією вашої ОД (ЖЕД), або з досвідченним сантехніком, щоб потім не довелося перероблювати новий ремонт у квартирі.