Громадська приймальня народного депутата України Андрія Білецького

Громадську приймальню Андрія Білецького було відкрито одразу після його перемоги на парламентських виборах по 217 мажоритарному округу, а саме по Оболонському районі міста Київ. Приймальня є зв’язним ланцюгом між людьми та владою. Вона складається з п’яти відділів, а саме: відділ по боротьбі з корупцією, відділ освіти та виховання молоді, відділ по роботі з житлово-комунальним господарством, приймальня громадян та відділ по роботі з засобами масової інформації.

156

Про основні цілі і задачі громадської приймальні нам розповів її керівник Віктор: «Основною моєю задачею є допомога в організації роботи депутата. Андрій Білецький більшість часу проводить на війні, частину часу – в сесійній залі, і ще менше часу – на окрузі, де його було обрано. Фізично встигнути всюди, на жаль, він не має змоги, тому більшість зустрічей з громадянами, надання юридичної допомоги тощо роблять його помічники. Одне з наших завдань –  це виявлення проблем на окрузі, але основна задача – реформи в сфері житлово-комунального господарства, освіти та міліції. Тільки будучи поряд з людьми та щодня спілкуючись з ними можна зрозуміти справжні проблеми наших громадян та як їх вирішити, бо весь час знаходячись у сесійній залі та владних кабінетах зрозуміти ці проблеми складно, звідти видно тільки верхівку айсбергу.

Протягом січня в приймальню Андрія Білецького на прийом прийшли 142 мешканці Оболоні, з них п’ятеро виявили бажання служити в полку «Азов». Було надано відповіді на 234 вхідних дзвінки, також 16 громадян отримали юридичну допомогу. Наша робота тільки починається, двері громадської приймальні завжди відчинені, ми будемо раді допомогти всім і обов’язково почуємо кожного.