новини

Україні потрібні нові рішучі політичні діячі, а сьогоднішнім політичним діячам місце на смітнику історії

«Якщо спробувати описати стан країни на сьогодні то використати інше слово окрім «катастрофічна» — неможливо. Україна буквально знаходиться на

межі життя і смерті. Таку державу в 18-му році минулого століття розірвали б сусіди, благо ситуація в світі змінилась на користь України і тепер ми маємо другий шанс на створення сильної держави за останні сто років, третього шансу нам не дадуть.» — з таких слів Лідер Національного корпусу Андрій Білецький розпочав зустріч з Чернігівцями.

 

 

 

 

 В ході зустрічі піднімались різного роду питання починаючи від сучасної політичної еліти закінчуючи катастрофічним станом країни. Але на п’яти головних проблемах України Андрій Білецький загострив свою увагу.

 Росія – це ворог! Ми завжди з ними воювали незважаючи, яка влада сиділа в «Кремлі чи Петрограді» достатньо повернутись до часів УНР і згадати, що тодішня молода Україна воювала з усіма урядами, які керували Росією (Червоні, Білі монархісти, Тимчасовий уряд). І зараз на сході України триває війна з Росією.

 

 

 

 Демографічна ситуація – катастрофічна. З 50 млн українців, які жили в Україні в 90 х залишилось по різних даними 37 млн. таке падіння демографічної ситуації можна порівняти лише часами чорної чуми. Зараз у світі всіма країнами ведеться боротьба за людей розумних, працьовитих, які можуть принести користь – українці саме такі і тому Євросоюз надає нам безвіз, робочі візи і тд. А нинішня влада в свою чергу пишається кількістю заробітчан.

 Корупція — це хвороба, яку сьогоднішня політична еліта прищепила українцям, а найгірше це те, що вони припинили приховувати факт того, що вони крадуть так сказати ввели корупцію в правове поле.

 

 

 

️ Безпекова історія – все просто люди, які живуть в державі делегують їй обов’язок захисту громадян. Що ми маємо на сьогодні «наша Нова поліція» тільки й спроможна знімати котиків з дерев для фейсбуку, захистити Українців вони не спроможні. Вони розказують, що кожні півроку знижується рівень злочинності на півтора відсотка, а по факту ми кожного дня читаємо кримінальні хроніки й пересвідчуємось, що це брехня. Часом навіть поліція не може захистити сама себе, що вже говорити про людей.

️ Деморалізація Нації – достатньо порівняти рівень духу українців у 2014 році та сьогодні. Тоді люди об’єднались і спільними зусиллями дали відсіч ворогу, зараз люди зневірились і не мають бажання змагатись за суспільне благо всі почали думати за себе. Найгірше те, що українці не дивляться на Україну, як на місце де вони хочуть жити, а просто якийсь перевальний пункт, до нового місця життя. І всі попередні пункти мають великий вплив на моральний стан Нації.

️Мало держав падає від навал зовнішнього ворога, більшість падає від внутрішнього ворога.

 (044) 221-28-20 Громадська приймальня народного депутата України Андрія Білецького